Новини

20 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар – тренінг  для бухгалтерів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад на тему: «Ефективне врядування. Децентралізація фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування».

20 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Сприйняття змін».

 Учасниками навчального заходу стали державні службовці категорії В апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Проведено черговий вебінар в рамках програми тематичного постійно діючого семінару «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель». У студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій працювала Стефанчук Ольга Дмитрівна, кандидат економічних наук, керівник проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного розвитку».

19 вересня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за професійною програмою.

Сьогоднішній день навчання за  професійною програмою був для слухачів насиченим і цікавим.

Розпочалося навчання темою «Проектні можливості для територіальних громад. Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Порядок реєстрації проектів, вимоги до змісту», яку висвітлила Березова Ірина Леонідівна, начальник відділу з питань інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату Полтавської обласної ради.

У третій день професійної програми відбулися заняття наступної тематики:

- «Рішення сесії місцевої ради про бюджет, як нормативно-правовий акт, що затверджує місцевий бюджет та визначає повноваження відповідно виконавчого органу здійснювати виконання місцевого бюджету», «Відносини, що регулюються Бюджетним Кодексом України. Бюджетний процес, основні підходи формування та виконання бюджету в умовах децентралізації фінансової системи. Міжбюджетні трансферти та порядок їх перерахування»

18 вересня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за професійною програмою.

Сьогодні проведено черговий вебінар в рамках програми тематичного постійно діючого семінару «Актуальні питання організації та здійснення публічних закупівель». У студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій працювала Стефанчук Ольга Дмитрівна, кандидат економічних наук, керівник проекту «Центр освіти дорослих – середовище особистісного розвитку».

Другий день професійної програми був насиченим для слухачів цікавими і актуальними темами.

Розпочався навчальний день тренінгом «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», який провела  Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.

17 вересня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за професійною програмою.

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установі організацій.

17 вересня  2019 року на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року» для працівників Державного архіву  Полтавської області спільно із Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено лекцію з елементами тренінгу «Про добробут громадян як фактор розвитку держав: міжнародний та віт