Новини

21 червня 2019 року зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар в рамках першого етапу (дистанційної складової) підвищення кваліфікації працівників місцевої пожежної охорони (членів добровільної пожежної охорони) за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу із дистанційною складовою «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».

Із 20 червня розпочалося  підвищення кваліфікації державних службовців Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської обласної державної адміністрації  за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

18 червня 2019 року зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар в рамках першого етапу (дистанційної складової) підвищення кваліфікації працівників місцевої пожежної охорони (членів добровільної пожежної охорони) за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу із дистанційною складовою «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».

14 червня 2019 року зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар в рамках першого етапу (дистанційної складової) підвищення кваліфікації працівників місцевої пожежної охорони (членів добровільної пожежної охорони) за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу із дистанційною складовою «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершився перший етап навчання керівників та спеціалістів ЦНАП за програмою тематичного постійно діючого семінару «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг».

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій триває навчання керівників та спеціалістів ЦНАП за програмою тематичного постійно діючого семінару «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг».

12 червня 2019 року  для державних службовців Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль) проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Етичні засади державної служби. Антикорупційна політика держави».

11 червня 2019 року зі студії Полтавського ЦППК проведено вебінар в рамках першого етапу (дистанційної складової) підвищення кваліфікації працівників місцевої пожежної охорони (членів добровільної пожежної охорони) за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу із дистанційною складовою «Реформування системи цивільного захисту в умовах децентралізації та розвиток місцевої пожежної охорони. Спеціальна підготовка працівників місцевої пожежної охорони».

На виконання планів-графіків підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб місцевого самоврядування на поточний рік у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування.

Впродовж березня – червня поточного року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилося навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за  програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».

05 червня в Лубенській райдержадміністрації та Засульській об’єднаній територіальній громаді проведено підсумкові практичні заняття спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності. Е-урядування».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2015 року № 1393-р «Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року», плану - графіка підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади на поточний рік, 5 червня для працівників Державного архіву Полтавської області проведено виїзне навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару з питань реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року.