Новини

22 жовтня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулася тематична зустріч «Ефективна комунікація та взаємодія».

21 жовтня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулися дистанційні заняття за програмами підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців Головного управління національної поліції України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

20 жовтня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено дистанційні заняття в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

Продовжується онлайн навчання державних службовців Головного управління національної поліції України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

19 жовтня розпочалося дистанційне навчання державних службовців Головного управління національної поліції України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

У Полтавському ЦППК  продовжується навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

15-16 жовтня в рамках навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей» для керівників і спеціалістів служб у справах дітей обласної та районних державних адміністрацій, посадовців міськрайвиконкомів, об’єднаних територіальних громад відбулися вебінари наступної тематики:

У Полтавському ЦППК  продовжується навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за програмами підвищення кваліфікації.

13 жовтня в рамках навчання за спеціальною короткостроковою програмою «Реалізація державної політики у сфері соціального захисту дітей» керівників і спеціалістів служб у справах дітей обласної та районних державних адміністрацій, посадовців міськрайвиконкомів, об’єднаних територіальних громад відбулися вебінари наступної тематики:

Сьогодні у Полтавському ЦППК розпочалося навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування за двома спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Впродовж 09 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно навчалися дві групи слухачів.

Посадові особи виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад – учасники спеціальної професійної програми «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи», розглянули наступні питання:

- «Просування інвестиційних можливостей території;

- «Регулювання підприємницької діяльності на місцевому рівні»;

- «Механізми й інструменти стимулювання, збереження та розвитку малого і середнього підприємництва»;

08 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно проведено заняття в рамках  трьох програм підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Наказом НАДС від 02.10.2020 № 188-20 затверджено результати конкурсу «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2020 році.

07 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно проведено навчальні заходи в рамках  чотирьох програм підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

За спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи» продовжується он-лайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад.

06 жовтня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводяться он-лайн заняття за програмами підвищення кваліфікації трьох груп слухачів з числа посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.