01 серпня у Полтавському ЦППК відбувся вебінар з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

01 серпня 2018 року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації проведено вебінар для начальників управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських, районних у містах рад та спеціалістів управлінь, відповідальних за соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В ході вебінару, який проводили Корнієнко Л.В., директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації,                     Добрянська І.Г., начальник відділу у справах соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Болюта В.М., начальник управління кадрової роботи та у справах соціального захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, розглянуто практичні аспекти щодо реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року № 551 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».