07 жовтня 2019 року розпочалося навчання першої групи слухачів за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».

Із 07 жовтня 2019 року розпочалося виїзне навчання першої групи слухачів - працівників Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Полтавської обласної ради за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».

Дане навчання проводиться Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. державних підприємств, установ і організацій на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598, розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки».

Мета програми - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.

Навчання відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. державних підприємств, установ і організацій.

Заняття в рамках курсу проводить Московець Наталія Олексіївна, член обласного комітету доступності, викладач української жестової мови, віце - президент Спілки перекладачів жестової мови.