07 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно проведено навчальні заходи в рамках чотирьох програм підвищення кваліфікації.

07 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно проведено навчальні заходи в рамках  чотирьох програм підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

За спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи» продовжується он-лайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад.

Сьогодні слухачі розглянули теми третього модулю програми: «Основи інвестування. Роль інвестицій у місцевому економічному розвитку», «Залучення іноземних інвестицій», «Інноваційні форми інвестицій», «Інвестиційні проекти». З групою працювали сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку Дудка Ірина Анатоліївна та Жалій Тамара Віталіївна.

07 жовтня проходженням підсумкового контролю знань дистанційно в режимі реального часу завершується навчання за професійною програмою посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Державні службовці територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади також дистанційно підвищують кваліфікацію за двома спеціальними короткостроковими програмами.

Сьогодні в рамках програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області проведено вебінари наступної тематики:

• «Знання законодавства. Проходження державної служби: існуючі процедури та особливості правового регулювання», викладач Кліндухова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях;
  • «Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління», викладач Клименко Ігор Володимирович, заступник директора Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

За спеціальною короткостроковою програмою «Основні питання супроводу та технічного забезпечення системи криптографічного захисту інформації, аналізу стану інформаційної безпеки систем Пенсійного фонду України» для державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області відбулися он-лайн заняття професійного блоку.