08 червня 2018 року державні службовці категорії Б апаратів та структурних підрозділів райдержадміністрацій завершили навчання за професійною програмою.

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади на поточний рік із 04 по 08 червня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади. органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проходила друга сесія навчання за професійною програмою державних службовців категорії Б апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

08 червня відбулися:

• Практичне заняття «Управлінська риторика. Мистецтво публічного виступу», викладач Делія Оксана Вікторівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук.
  • Тренінг «Взаємодія органів влади та громадянського суспільства», тренер Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт, доцент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.

Після завершення навчання державні службовці отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за професійною програмою.