08 жовтня у Полтавському ЦППК відбулися онлайн заняття в рамках трьох програм підвищення кваліфікації.

08 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно проведено заняття в рамках  трьох програм підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Продовжується онлайн навчання посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад за спеціальною професійною програмою «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи». Заняття з питань створення сприятливого бізнес-клімату та інституціонального забезпечення розвитку підприємництва провели сьогодні викладачі програми - сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку Дудка Ірина Анатоліївна та Жалій Тамара Віталіївна.

В рамках спеціальної короткострокової програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» державні службовці Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області  взяли участь у тренінгу «Прийняття ефективних рішень. Управління організацією роботи та управління персоналом». Заняття дистанційно провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.

08 жовтня завершилося навчання державних службовців Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Основні питання супроводу та технічного забезпечення системи криптографічного захисту інформації, аналізу стану інформаційної безпеки систем Пенсійного фонду України».

В останній навчальний день  дистанційне відбулися заняття наступної тематики:

• «Впровадження гендерних підходів у діяльність органів влади», викладач Жалій Тамара Віталіївна, начальник юридичної служби Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, доцент, кандидат історичних наук;
  • «Професійне вигорання: причини виникнення та напрями усунення», тренер Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук;
  • «Ефективна комунікація та управління конфліктами в умовах впровадження змін», викладач Лавріненко Віталій Анатолійович, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук.