08.05.2020 року завершилась перша дистанційна сесія професійної програми з питань місцевого економічного розвитку.

Всі ми щиро бажаємо змінити своє життя та свою країну на краще.

Отож, наразі за підтримки проєкту ПРОМІС реалізується дистанційна складова професійної програми з питань місцевого економічного розвитку.

Мета програми – досягти відповідності знань посадових осіб місцевого самоврядування принципам МЕР, методам, інструментам і фінансовим можливостям для їх реалізації, та як результат здатності ефективно сприяти МЕР у практичній площині.

Під час  занять впродовж трьох днів (це перша дистанційна сесія)  учасники мали можливість обговорити важливі питання, пов’язані місцевим самоврядуванням, територіальною реформою та місцевим соціально-економічним розвитком, а також отримати експертні поради з відповідних тем, зокрема:

• Демократичне врядування;
  • Форми взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю;
  • Стратегічне планування місцевого економічного розвитку;
  • Інвестиції як інструмент МЕР;
  • Залучення іноземних інвестицій;
  • Створення сприятливого бізнес-клімату;
  • Інституціональне забезпечення розвитку підприємництва та інші важливі теми.

Завдяки професійності викладачів учасники програми активно працювали весь навчальний час.