09 жовтня у Полтавському ЦППК відбулися онлайн заняття в рамках двох програм підвищення кваліфікації.

Впродовж 09 жовтня у Полтавському ЦППК дистанційно навчалися дві групи слухачів.

Посадові особи виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, міських рад – учасники спеціальної професійної програми «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи», розглянули наступні питання:

- «Просування інвестиційних можливостей території;

- «Регулювання підприємницької діяльності на місцевому рівні»;

- «Механізми й інструменти стимулювання, збереження та розвитку малого і середнього підприємництва»;

- «Соціальне підприємництво, бізнес інклюзивний та дружній до навколишнього середовища».

З групою працювали Дудка Ірина Анатоліївна та Жалій Тамара Віталіївна - викладачі програми, сертифіковані тренери з питань місцевого економічного розвитку.

Воронько - Невіднича Тетяна Вікторівна, доцент кафедри менеджменту Полтавської державної аграрної академії, кандидат економічних наук провела сьогодні вебінар на тему «Комунікація та взаємодія».

Заняття для державних службовців Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області відбулося в рамках спеціальної короткострокової програми «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».