11 жовтня працівники виконавчого комітету Мачухівської ОТГ підвищили кваліфікацію на тренінгу «Проектний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

11 жовтня проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар –тренінг для працівників виконавчого комітету Мачухівської ОТГ на тему: «Проектний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій»

Навчальний захід відбувся на виконання Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням вісімнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 22.12.2017 року № 595, згідно Плану – графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2019 рік.

Заняття проводили:

Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка, кандидат економічних наук;

Григор'єва Олеся Володимирівна, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.