12 березня відбувся другий вебінар в рамках програми «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

12 березня зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся другий вебінар в рамках короткострокової програми «Захист навколишнього природного середовища. Управління твердими побутовими відходами як складова муніципального менеджменту».

Програма розрахована на посадових осіб виконавчих апаратів районних рад, об’єднаних територіальних громад та міськрайвиконкомів та реалізується в рамках виконання Плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування на 2020 рік.

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Заняття на тему: «Регіональна стратегія поводження з твердими побутовим відходами» провели:

- Ілляш Оксана Едуардівна, доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат технічних наук;

- Єрьоменко Сергій Михайлович, заступник начальника відділу нормування дозвільної діяльності управління природокористування Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації.