12 червня 2018 року відбулося навчання в рамках тематичного постійно діючого семінару «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування, навчання депутатів місцевих рад  на поточний рік 12 червня 2018 року розпочався перший етап навчання за програмою  тематичного постійно діючого семінару «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».
Навчальна програма розрахована на посадових осіб виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, відповідальних за взаємодію із засобами масової інформації.
Тематичний постійно діючий семінар проводиться Полтавським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області.