12 жовтня 2018 року державні службовці категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» із 08 по 12 жовтня поточного року у Полтавському ЦППК проходила друга сесія навчання за професійною програмою державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.
12 жовтня тренінг на тему «Ефективність діяльності керівника та управління командою» провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», професор, доктор економічних наук.
Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій підвела підсумки навчання за професійною програмою та вручила державним службовцям свідоцтва про підвищення кваліфікації.