12 жовтня 2018 року у Полтавському ЦППК завершився тематичний короткостроковий семінар «Пріоритетні напрями державної політики України у сфері управління персоналом».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» із врахуванням листів керівників структурних підрозділів облдержадміністрації із 10 по 12 жовтня 2018 року у Полтавському ЦППК проводилося навчання  начальників відділів (секторів) управління персоналом апаратів районних державних адміністрацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Пріоритетні напрями державної політики України у сфері управління персоналом».

12 жовтня Білокінь Микола Іванович, заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації, провів практичне заняття «Психологічні особливості управлінської діяльності державного службовця в сучасних умовах».

Також державні службовці взяли участь у тренінгу на тему:  «Ефективні комунікації. Стресостійкість. Можливості управління стресом», тренер Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.

Пріоритетні напрями державної політики України у сфері управління персоналом. начальники відділів (секторів) управління персоналом районних державних адміністрацій розглянули  під час круглого столу, який провели Лях Наталія Василівна, начальники відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації та Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після проходження вихідного анкетування та підбиття підсумків навчання учасники семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.