13 грудня 2019 року завершилося навчання працівників патрульної поліції за програмою «Основи української жестової мови».

Із 09 по 13 грудня 2019 року  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій група слухачів з числа працівників патрульної поліції проходила навчання за програмою «Основи української жестової мови».

Навчання за даним напрямом проводиться Полтавським ЦППК на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на     2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598, розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки».

Мета програми - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.

13 грудня працівники патрульної поліції пройшли вихідний контроль знань (склали іспит). Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установа і організацій підвела підсумки навчання.

Слухачі курсу отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.