14 березня проведено вебінар для начальників, спеціалістів юридичних відділів, служб районних державних адміністрацій.

14 березня  зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено вебінар в рамках тематичного постійно діючого семінару «Правове забезпечення діяльності органів влади».

Навчальний захід для начальників, спеціалістів юридичних відділів, служб районних державних адміністрацій  проведено спільно з юридичним відділом апарату Полтавської обласної державної адміністрації в рамках виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних органів виконавчої влади на поточний рік.

В студії працювала Сипіта Олена Валеріївна, заступник начальника юридичного відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації.