14 грудня відбулося навчання працівників Державного архіву Полтавської області з питань практичного застосування програмного забезпечення АСКОД.

14 грудня 2018 року  проведено виїзне навчання працівників Державного архіву Полтавської області за програмою тематичного короткострокового семінару «Використання сучасних інформаційних технологій у діяльності органів влади. Система електронного документообігу АСКОД».

Заняття проводили фахівці Полтавського обласного комунального підприємства «ОСВІТАІНФОКОМ» Каракаш Дмитро Русланович, спеціаліст по програмним продуктам та Князєв Роман Сергійович, технік з конфігурованої комп’ютерної системи.

Після завершення семінару учасники навчання отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.