15 березня 2018 року відбувся тематичний короткостроковий семінар «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» 15 березня 2018 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар «Громадянське суспільство в Україні. Взаємодія органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з громадськістю» для державних службовців апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, відповідальних за взаємодію з громадськістю.

Під час семінару розглянуто питання:

• Міжнародні та європейські інструменти з питань розвитку взаємодії з громадськістю;
  • Пріоритети діяльності підрозділів з питань інформаційної та внутрішньої політики місцевих державних адміністрацій на сучасному етапі. Питання реалізації державної політики в інформаційній сфері на місцевому рівні;
  • Практичні аспекти забезпечення реалізації державної політики у питаннях комунікацій з громадськістю;
  • Актуальні питання забезпечення моніторингу суспільно-політичної ситуації у районах.

Заняття  проводили:

Толкованов В’ячеслав Вікторович, доктор права, доктор наук з державного управління, професор (включення через vebinar.ua);

Даценко Юлія Сергіївна, заступник начальника управління-начальник відділу ЗМІ управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації;

Отич Олександр Анатолійович, заступник начальника управління – начальник відділу комунікацій з громадськістю управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації;

Даценко Андрій Олександрович, начальник відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Слухачі пройшли вихідне анкетування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.