15 жовтня проведено виїзні навчання в рамках програми курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

15 жовтня  на базі Державного архіву Полтавської області відбулося виїзне навчання державних службовців архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій в рамках програми спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

Навчальний захід відкрила Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора – начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Тренінг «Психологія стресу та можливість управління ним. Стресостійкість» провела Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.

Після завершення заняття та підведення підсумків навчання державні службовці архівних відділів (секторів) районних державних адміністрацій отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

В рамках курсу сьогодні також відбулися виїзні практичні заняття для працівників відділів апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації на тему: «Актуальні питання роботи в системі електронного документообігу «АСКОД»».