17 вересня 2019 року для працівників виконавчого комітету Заворсклянської ОТГ проведено виїзний тренінг: «Проектний менеджмент – ефективний інструмент розвитку територій».

Навчання відкрила Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установі організацій.

Учасники тренінгу розглянули європейський досвід стратегічного планування та основні чинники формування стратегії розвитку територіальної громади, сучасні інструменти проектного менеджменту та методологічні підходи до формування стратегічних і оперативних цілей розвитку територіальних громад.

Під час роботи в малих групах посадові особи місцевого самоврядування напрацьовували навички Swot-аналізу, визначаючи можливості і загрози, сильні та слабкі сторони розвитку ОТГ.

На прикладі Стратегії розвитку м. Полтави до 2030 року учасники тренінгу розглянули основні етапи розроблення стратегічного плану розвитку міста та механізми залучення громадськості до процесу вибору стратегічних цілей і формування проектів розвитку територіальної громади.

Навчання провели тренери Скрильник Андрій Сергійович та Григор'єва Олеся Володимирівна, доценти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка, кандидати економічних наук.