19 березня 2018 року у Полтавському ЦППК розпочалася перша сесія навчання за професійною програмою секретарів сільських, селищних рад, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

На виконання розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017 № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ і організацій у 2018 році», відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2018 рік 19 березня 2018 року у Полтавському ЦППК розпочалося підвищення кваліфікації секретарів сільських, селищних рад за професійною програмою (перша сесія).

Навчання відкрила директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Осипенко Наталія Михайлівна, яка ознайомила слухачів із програмою підвищення кваліфікації та повідомила результати вхідного тестування, яке слухачі проходили у дистанційному режимі.

19 березня відбулися наступні заняття:

• тематична дискусія «Розвиток міжмуніципального співробітництва в контексті реалізації реформи місцевого самоврядування. Проектні можливості для територіальних громад», викладач Гришко Віктор Володимирович, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату Полтавської обласної ради, кандидат економічних наук;
  • тематична дискусія «Територіальна організація влади та реформа місцевого самоврядування. Правові аспекти формування територій спроможних територіальних громад», викладач  Дудка Ірина Анатоліївна, голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», регіональний координатор проекту «ПРОМІС»;
  • практичне заняття «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій