19 квітня 2017 року у Центрі розпочав роботу тематичний постійно діючий семінар «Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг»

Слухачі семінару – державні службовці райдержадміністрацій, міськвиконкомів, до повноважень яких належать питання надання адміністративних послуг,  працівники центрів надання адміністративних послуг ОТГ обговорювали актуальні питання, зокрема:

- Робота з реєстром Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг.
- Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень через центри надання адміністративних послуг.
Відбувся тренінг: «Розвиток комунікативних компетентностей посадовців. Співпраця та налагодження взаємодії».
Заняття проводили:
Молотковський Денис Володимирович, начальник відділу інформаційного забезпечення  Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області
Петренко Юлія Володимирівна, головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області
Рева Марина Митрофанівна, старший викладач кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат психологічних наук.