19 лютого розпочалося перша сесія спеціальної професійної програми «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Відповідно до плану-графіку підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2020 рік             із 19 по 21 лютого у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться перша сесія спеціальної професійної програми для посадових осіб місцевого самоврядування «Економічний розвиток територій: проблеми, виклики, перспективи».

Навчальний захід відкрили Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК та Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського ЦППК.

Відповідно до розкладу занять, у перший навчальний день відбулися:

- тренінг «Стратегічне планування місцевого економічного розвитку. Методологія визначення пріоритетів стратегічного розвитку територій»;

- тематична зустріч «Відкритість та прозорість органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані»;

- тематична зустріч «Партисипативна демократія. Партисипативний бюджет як форма залучення громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні. Бюджет участі».

З групою працювали викладачі:

Скрильник Андрій Сергійович, доцент кафедри економіки підприємства та управління персоналом Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат економічних наук;

Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області;

Дроботенко Олеся Олександрівна, заступник начальника відділу з питань інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату Полтавської обласної ради.