20 лютого проведено вебінар в рамках короткострокової програми підвищення кваліфікації «Реалізація державної антикорупційної політики України».

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій розпочалося навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Реалізація державної антикорупційної політики України». Програма реалізується за змішаною формою навчання.

20 лютого зі студії Полтавського ЦПК відбувся перший вебінар. Заняття на тему: «Особливості застосування фінансового контролю при проходженні служби в органах місцевого самоврядування. Роз’яснення щодо заповнення декларацій у 2020 році» провели Смотрицька Людмила Олександрівна, заступник начальника загального відділу апарату Полтавської обласної ради та Стронська Тетяна Вікторівна, уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – консультант відділу юридичного забезпечення апарату Полтавської обласної ради.