20 вересня 2018 року відбувся тематичний вебінар з питань соціального захисту осіб з інвалідністю та інших категорій громадян.

20 вересня поточного року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій спільно з Департаментом соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації проведено тематичний вебінар на тему: «Щодо забезпечення технічними засобами реабілітації осіб з інвалідністю та інших категорій громадян».

Участь у навчанні взяли начальники управлінь соціального захисту населення районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських, районних у містах рад, начальники відділів у справах осіб з інвалідністю, спеціалісти, відповідальні за даний напрямок роботи.

Заняття проводили:

Матуйзо Світлана Василівна, заступник директора Департаменту – начальник управління соціального захисту населення Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації;

Мельченко Тетяна Володимирівна, начальник відділу у справах осіб з інвалідністю та ветеранів управління соціального захисту населення Департаменту соціального захисту населення Полтавської обласної державної адміністрації.