21 березня 2018 року відбувся тематичний короткостроковий семінар «Пріоритетні напрями державної політики в галузі освіти».

На виконання розпорядження голови обласної ради від 29.12.2017        № 254 «Про підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств. установ і організацій у 2018 році», відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації посадових осіб органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад на 2018 рік 21 березня 2018 року у Полтавському ЦППК відбувся тематичний короткостроковий семінар «Пріоритетні напрями державної політики в галузі освіти» для посадових осіб міськрайвиконкомів, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, відповідальних за напрямок освіти.

Під час круглих столів, які проводилися в рамках програми семінару, розглянуто теми:

• Актуальні питання галузі освіти в умовах децентралізації. Особливості імплементації Закону України «Про освіту»;
  • Впровадження національно-патріотичного виховання в єдиний освітньо-культурно-спортивний простір;
  • Моделі діяльності закладів позашкільної освіти в умовах впровадження освітньої реформи.

Заняття  проводили:

• Рибалко Сергій Валерійович, начальник управління позашкільної, професійної, (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
  • Корягіна Наталія Віталіївна, перший проректор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського, кандидат педагогічних наук
  • Дуброва Володимир Іванович, директор Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді
  • Сусахіна Людмила Володимирівна, заступник директора по навчально-методичній роботі Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Слухачі пройшли вихідне анкетування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.