21 квітня 2017 року у Центрі завершив роботу тематичний постійно діючий семінар „Державна політика та нормативне регулювання у сфері надання адміністративних послуг”

Слухачі семінару - державні службовці райдержадміністрацій, міськвиконкомів, до повноважень яких належать питання надання адміністративних послуг,  працівники центрів надання адміністративних послуг ОТГ обговорювали актуальні питання, зокрема:
Порядок взаємодії адміністраторів ЦНАПів як фронт-офісів та державних реєстраторів територіальних органів Мін’юсту України як суб’єктів надання адміністративних послуг при здійсненні державної реєстрації громадських об’єднань.
Організація, функціонування та використання порталу державних послуг iGov.org.ua. Надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців через центри надання адміністративних послуг.
Документування управлінської діяльності. Підготовка документів до здачі в архів.
Порядок ведення матеріалів адміністративних правопорушень.
Порядок притягнення до адміністративної відповідальності за ст.197, 198 КУпАП, порядок визначення повторності правопорушення, особливості формування адміністративної справи.
Відбувся тренінг: Психологія стресу та можливості управління стресом. Стресостійкість. Розв’язання конфліктів.
Заняття проводили:
Гришко Оксана Анатоліївна, головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
Мурашко Дмитро Олександрович, заступник начальника відділу взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.
Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області.
Фалєєва Юлія Олександрівна, психолог Головного управління ДСНС України в Полтавській області.
Різник Тетяна Михайлівна, головний спеціаліст управління адміністративних послуг Полтавської міської ради.
По закінченню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.