23 червня 2017 року у Центрі завершилося навчання за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Українська жестова мова».

На виконання розпоряджень голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки», від 28.12.2016 № 632 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2017 році» з 19 по 23 червня 2017 року  у Центрі проводилося навчання працівників територіальних центрів соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Українська жестова мова».
Мета навчання - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови, як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.
23 червня, в останній день навчання  відбулося підсумкове практичне заняття та іспит, який проводився за участю осіб з інвалідністю, що мають часткову або повну втрату слуху.
Також слухачі пройшли вихідне анкетування та отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.
Заняття проводили:
Московець Наталія Олексіївна, викладач жестової мови, віце-президент Спілки перекладачів жестової мови України;
Марчук Марина Олегівна, перекладач - дактилолог Полтавського вищого міжрегіонального училища імені С.С. Бірюзова.