23 квітня відбувся тематичний короткостроковий семінар «Реалізація державної політики у сфері містобудування і архітектури».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.12.2018 № 1128 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2019 році» 23 квітня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбувся тематичний короткостроковий семінар для голових архітекторів районів, міст на тему: «Реалізація державної політики у сфері містобудування і архітектури».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК.

Програма навчання має практичне спрямування та включає розгляд питань:

«Містобудівна документація (МБД) як основа системи Містобудівного кадастру. Процедура розроблення та затвердження МБД. Відповідність землевпорядної документації містобудівній»;

«Впровадження в області системи МБК.  Містобудівна документація як перший етап до просторового планування»;

«Специфіка повноважень органів містобудування і архітектури у сфері охорони пам'яток культурної спадщини. Закони України в сфері пам'яткоохоронної діяльності»;

«Доступність будівель і споруд для маломобільних груп населення. Універсальний дизайн, запровадження інклюзивності. Введення в дію           ДБН В.2.2-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

Заняття проводили:

Корнішова Ірина Вікторівна, головний спеціаліст управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації;

Особік Ірина Станіславівна, заступник директора Департаменту - начальник управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації;

Бєлявська Оксана Юріївна, кандидат архітектури, член Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації облдержадміністрації;

Ільїна Антоніна Олександрівна, заступник начальника управління-начальник відділу по забудові населених пунктів та містобудівного кадастру управління містобудування і архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації.

Після завершення навчання та проходження вихідного анкетування слухачі семінару отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.