25 липня проведено вебінар «Особливості енергетичної сертифікації будівель державної та комунальної форми власності».

25 липня поточного року зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено вебінар «Особливості енергетичної сертифікації будівель державної та комунальної форми власності».

Цільова аудиторія навчального заходу - державні службовці апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, посадові особи виконавчих апаратів районних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад, міськрайвиконкомів, до повноважень яких належать питання енергоменеджменту та енергоефективності.

Заняття провів  Северин Олексій Анатолійович, директор комунального підприємства «Полтавська агенція з енергоефективності» Полтавської обласної ради, кандидат технічних наук.

Участь у навчанні взяли більше 100 осіб з числа державних службовців  та представників органів місцевого самоврядування.