27 листопада завершився перший етап навчання за програмою «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

27 листопада   у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій завершився перший етап навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування за програмою тематичного  постійно діючого семінару «Ефективна комунікація органів місцевого самоврядування із засобами масової інформації. Медіаграмотність посадових осіб місцевого самоврядування».

Програму практико орієнтованого навчального заходу розроблено Полтавським ЦППК відповідно до потреб органів місцевого самоврядування спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації.

Навчання відбувається в 3 етапи, з яких один дистанційний та два очні,  на базі Полтавського ЦППК.

Впродовж листопада – грудня поточного року планується розгляд таких тем, як  сучасні ЗМІ, прес-служба та її завдання, робота працівників прес-служб; вміння створювати повідомлення, прес-релізи, оголошення, анонси, фото та відео репортажі; вміння створювати цікаві для ЗМІ приводи; підготовка та участь в інтерв’ю; використання сучасних інформаційних технологій у роботі ЗМІ (технічні засоби, соціальні мережі); робота в умовах надзвичайних і кризових ситуацій;етика (норми) поведінки комунікацій зі ЗМІ та інші.

27 листопада проведено заняття наступної тематики:

- «Робота працівників прес – служби», викладач Мішин Анатолій Вікторович, заступник начальника управління – начальник відділу взаємодії із ЗМІ управління інформаційної політики Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації;

- «Вибір граматичної форми слова при складанні текстів різних стилів», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Центру.

Після завершення навчання із учасниками семінару зустрілася Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, яка підбила підсумки першого етапу навчання та окреслила цілі на майбутнє.

Всі новини →