29 листопада 2019 року завершилося навчання третьої групи слухачів за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».

Із 25 по 29 листопада 2019 року  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводилося навчання працівників медичної сфери за програмою спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Основи української жестової мови».

Дана програма реалізується Полтавським ЦППК на виконання заходів Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням другого пленарного засідання вісімнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання від 22 грудня 2017 року № 598, розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 23.12.2015 №.645 «Про затвердження Плану заходів щодо створення в області безбар’єрного життєвого середовища для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення на 2016-2020 роки».

Мета програми - забезпечення додаткових заходів щодо впровадження жестової мови як засобу спілкування із особами з інвалідністю, які мають часткову чи повну втрату слуху.

29 листопада, після завершення навчання та складання іспиту, слухачі курсу з числа працівників медичної сфери отримали сертифікати про підвищення кваліфікації за програмою «Основи української жестової мови».  

Всі новини →