30 червня 2017 року на базі Миргородської міської ради відбувся семінар-тренінг на тему "Можливості та виклики для міських громад в умовах реформування самоврядування в Україні" для депутатів та керівників структурних підрозділів виконавчого комітету Миргородської міської ради.
Тренери – учасники Всеукраїнської мережі фахівців регіонального та місцевого розвитку "Регіонет" – Малько Юлія Сергіївна та Іваніна Олександр Васильович розглянули теми:
- Державна регіональна політика та місце територіальних громад в її реалізації. Інструменти та можливості.
- Стратегічне планування місцевого розвитку. Стратегічні документи розвитку громад.
- Участь громади в процесі стратегічного планування розвитку. Форми та інструменти залучення.

За підсумками навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.