6 лютого 2018 року для сільських, селищних голів, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, відбулося виїзне практичне заняття на базі Білоцерківської об’єднаної територіальної громади.

Голова ОТГ Лещенко Іван Васильович розповів про успіхи, досягнення і перспективи об’єднаної громади. Це: перекриття дахів, ремонт доріг, відкриття сучасного спортивного закладу, дитячих садочків та багато-багато іншого.
Презентацію на тему «Децентрадізація фінансів в Україні та Полтавській області: аналітичні матеріали за 2017 рік» представила експерт з питань фінансів  Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування Паутова Тетяна Олександрівна.
Про стан, перспективи впровадження реформи на Полтавщині розповів  Ісип Олександр Михайлович, експерт з питань децентралізації Полтавського  Центру розвитку місцевого самоврядування
Заняття не тільки збагатило слухачів досвідом, а й залишило позитивні і приємні враження.