8 жовтня проведено другий вебінар за програмою курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» для державних службовців обласної та районних державних адміністрацій.

8 жовтня поточного року  зі студії Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено другий вебінар в рамках програми спеціалізованого короткострокового навчального курсу «Розвиток професійних компетентностей державних службовців» для державних службовців обласної та районних державних адміністрацій.

Заняття на тему: «Корупційні ризики в діяльності публічних службовців. Заходи щодо подолання корупції та підвищення відповідальності в органах управління» провів Клименко Ігор Володимирович, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.