9 квітня проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

9 квітня 2019 року  для державних службовців Управління державного агентства рибного господарства у Полтавській області (Полтавський рибоохоронний патруль)  проведено виїзний тематичний короткостроковий семінар «Ділове українське мовлення та документування управлінської діяльності».

Навчальний захід відкрила Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Заняття проводили:

Гудим Валентина Володимирівна, директор Державного архіву Полтавської області;

Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Після завершення семінару слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.