9 лютого 2018 року у Центрі проходить тематичний короткостроковий семінар «Актуальні питання управління спільною комунальною власністю територіальних громад»

9 лютого завершилось навчання за професійною програмою для сільських та селищних голів Полтавської області. Відбулася тематична дискусія – «Розвиток міжмуніципального співробітництва в контексті реалізації реформи місцевого самоврядування. Проектні можливості для територіальних громад». Зі слухачами працював Гришко Віктор Володимирович, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту апарату обласної ради, кандидат економічних наук.

Учасники семінару «Актуальні питання управління спільною комунальною власністю територіальних громад» - сільські, селищні голови, голови об’єднаних територіальних громад, посадовці органів місцевого самоврядування обговорюють питання щодо повноважень виконавчих органів сільських, селищних рад, інших органів місцевого самоврядування щодо управління комунальною власністю. Вивчають питання передачі майна, що належить до комунальної власності.
Також на семінарі розглядаються питання щодо особливостей управління дорожньо-транспортною інфраструктурою в період реформ та житлово-комунальним господарством.
Зі слухачами працюють:
Сагайдачний Сергій Тимофійович, начальник управління майном Полтавської обласної ради;
Тонков Олександр Миколайович, експерт Полтавського регіонального відділення Асоціації міст України;
Марчишинець Сергій Миколайович, Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації