Державні службовці категорій В апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

Навчальний день 16 січня 2018 року для державних службовців апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які підвищують кваліфікацію на базі Центру був динамічним та різноманітним.
Слухачі вивчали питання взаємодії органів влади та громадянського суспільства. Лекцію з елементами тренінгу провела Жалій Тамара Віталіївна, провідний юрисконсульт, доцент кафедри правознавства Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, кандидат історичних наук.
Тему «Територіальна організація влади та реформа місцевого самоврядування. Правові аспекти формування територій спроможних територіальних громад» розкрила в ході практичного заняття голова громадської організації «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини», консультант з питань місцевого економічного розвитку Асоціації міст України Дудка Ірина Анатоліївна.
Практичне заняття «Розвиток правових компетентностей державних службовців. Безоплатна правова допомоги та механізм реалізації права на безоплатну вторинну правову допомогу» провів Черчатий Олександр Іванович, директор Регіонально центру з надання   БВПД у Полтавській області, кандидат наук з державного управління.
Питання щодо розвитку англомовної комунікативної компетентності, потреб та можливостей самостійного вивчення державними службовцями іноземних мов висвітлено доцентом кафедри іноземної філології та перекладу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидатом філологічних наук Грінченко Наталією Олександрівною.
Основні положення Закону України «Про звернення громадян», практичні аспекти щодо організації прийому  громадян та розгляду їх звернень в органах влади, проведення переговорів, офіційних зустрічей, засідань та нарад учасники навчання опрацювали під час заняття, яке провів начальник відділу роботи із зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації Балагура Валерій Володимирович.