Державні службовці категорії Б обласної та районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

Відповідно до розкладу занять другої сесії професійної програми для державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, 10 жовтня відбулися:
- тематична зустріч «Децентралізація фінансової системи. Бюджетна політика держави», викладач Хівренко Інна Володимирівна, заступник директора Департаменту фінансів Полтавської обласної державної адміністрації;
- практичне заняття «Формування, ведення та використання страхового фонду документації України», викладач Лисенко Володимир Олексійович, провідний інженер-технолог відділу моніторингу галузевих та регіональних СФД;
- тематична зустріч «Відкритість та прозорість органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані», викладач Черкас Оксана Григорівна, керуючий справами виконавчого апарату Полтавської обласної ради.
- практичне заняття «Доступ до публічної інформації: теоретичні та правові основи», викладач Шабалова Ніна Михайлівна, завідувач сектору забезпечення доступу до публічної інформації загального відділу апарату Полтавської обласної державної адміністрації.
Слухачі також пройшли контроль знань на базі кабінету інформаційних технологій Полтавського ЦППК.