Державні службовці категорії В апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

17 вересня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, за професійною програмою.

Другий день навчання розпочався з теми «Писемна форма спілкування державних службовців», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Далі слухачі ознайомилися із тонкощами «Атикорупційної політики держави», які висвітлила Лобач Катерина Василівна, експерт з питань антикорупційної політики.

Завершився навчальний день тренінгом «Планування роботи й робочого часу державного службовця», що провів Карманенко Василь Васильович, директор Офісу омбудсмена, доцент кафедри маркетингу ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».