Державні службовці категорії В апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за професійною програмою.

11 жовтня  у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. державних підприємств, установ і організацій завершилася друга сесія професійної програми для державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

В останній навчальний день проведено заняття наступної тематики:

- «Відкритість та прозорість органів державної влади в контексті законодавства про доступ до публічної інформації. Відкриті дані», викладач Кульчій Інна Олексіївна, доцент кафедри державного управління і права Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат наук з державного управління;

- «Використання сучасних інформаційних технологій у діяльності органів влади. Особливості роботи з офісними програмами», викладач Смірнова Тетяна Василівна, заступник начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення апарату облдержадміністрації.

Після підведення підсумків навчання та проходження вихідного анкетування Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування. державних підприємств, установ і організацій вручила державним службовцям свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Всі новини →