Державні службовці райдержадміністрацій підвищують кваліфікацію за професійною програмою.

У Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій продовжується навчання державних службовців категорії Б апаратів і структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, в рамках першої сесії професійної програми.

23 квітня для державних службовців проведено практичні заняття наступної тематики:

• «Територіальна організація влади та реформа місцевого самоврядування. Правові аспекти формування територій спроможних територіальних громад», викладач Дудка Ірина Анатоліївна, тренер з питань місцевого економічного розвитку, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини»;
  • «Розвиток правових компетентностей державних службовців. Безоплатна правова допомоги та механізм реалізації права на безоплатну вторинну правову допомогу», викладач Черчатий Олександр Іванович, директор Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області, кандидат наук з державного управління;
  • «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.