Для державних службовців обласної та районних державних адміністрацій відбувся тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» 21 вересня 2018 року у Полтавському ЦППК відбувся тренінг для державних службовців категорії В апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій на тему «Розвиток професійних компетентностей державних службовців».
Заняття проводила Яценко Анжеліка Анатоліївна, практикуючий психолог, кандидат психологічних наук.
Учасники тренінгу розглянули такі питання як ефективні комунікації, стресостійкість, можливості управління стресом.
Після завершення навчання державні службовці отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.