Для державних службовців проведено тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Сприйняття змін».

19 квітня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Сприйняття змін».

Учасниками навчального заходу стали державні службовці категорії В апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Заняття провела Костишина Тетяна Адамівна, завідувач кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і  торгівлі», професор, доктор економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підбила підсумки навчання та вручила державним службовцям сертифікати про підвищення кваліфікації.