Для державних службовців проведено тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Сприйняття змін».

20 вересня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проведено тренінг «Розвиток професійних компетентностей державних службовців. Сприйняття змін».

Учасниками навчального заходу стали державні службовці категорії В апаратів та структурних підрозділів районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Заняття провела Глєбова Алла Олександрівна, доцент кафедри туризму та адміністрування Полтавського технічного університету імені Юрія Кондратюка, кандидат економічних наук.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського ЦППК підбила підсумки навчання та вручила державним службовцям сертифікати про підвищення кваліфікації.