Дотримання прав людини та захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій - основні напрями навчання посадовців на 27 березня.

27 березня у Полтавському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулися дистанційні заняття за двома загальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації.

Розпочалося онлайн навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою «Захист цивільного населення під час надзвичайних ситуацій».

Зима Олександр Євгенович, доцент кафедри будівництва і цивільної інженерії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кандидат технічних наук, доцент провів заняття наступної тематики:

«Основи забезпечення захисту населення в надзвичайних ситуаціях»;

«Заходи захисту населення в надзвичайних ситуаціях».

Завершується дистанційне навчання державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування за загальною короткостроковою програмою  «Дотримання прав людини та протидія дискримінації».

Учасники програми розглянули питання:

«Захист прав людини і основоположних свобод у європейській практиці»;

«Захист прав людини в умовах конфліктів».

Заняття з віддаленого робочого місця провела  Яковенко Віра Сергіївна, регіональний координатор уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Полтавській області.

Після проходження вихідного анкетування учасники професійного навчання за програмою отримають цифрові сертифікати про підвищення кваліфікації.