Дві групи слухачів з числа державних службовців категорії В апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

15 березня 2019 року у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій дві групи слухачів з числа державних службовців категорії В апаратів і структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років, завершили навчання за професійною програмою.

В останні день другої сесії професійної програми проведено практичні заняття наступної тематики:

• «Професійний розвиток персоналу державної служби: компетентнісний підхід», викладач Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації;
  • «Етика та етикет публічних службовців як важлива складова їх професійної компетентності», викладач Боровиков Олександр Володимирович, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат економічних наук.

Державні службовці пройшли вихідний контроль знань та вихідне анкетування.

Осипенко Наталія Михайлівна, директор Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій  підвела підсумки навчання за професійною програмою та вручила слухачам свідоцтва про підвищення кваліфікації.