Фахівці структурних підрозділів обслуговування громадян об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в Полтавській області вивчають питання антикорупційної політики.

13 грудня, відповідно до програми тематичного короткострокового семінару з актуальних питань обслуговування громадян в органах Пенсійного фонду України, відбулися заняття з питань антикорупційної політики України, запобігання корупції в діяльності органів державної влади.
Проведено лекцію з елементами тренінгу на тему «Ефект лідерства - головний компонент процесу управління на державній службі».
Фахівці структурних підрозділів обслуговування громадян об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України в Полтавській області також розглянули практичні аспекти призначення пенсій відповідно до міждержавних угод та порядок визначення права на пенсію за вислугу років окремим категоріям громадян в умовах реформування пенсійної системи.
Із слухачами працювали:
Лобач Катерина Василівна, доцент Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г Короленка, кандидат історичних наук;
Сердюк Світлана Володимирівна, головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю ГУ ПФУ в Полтавській області;
Степанченко Лідія Василівна, начальник відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Полтавській області;
Карманенко Василь Васильович, заступник директора Інституту економіки, управління та інформаційних технологій з виховної роботи, асистент кафедри педагогіки та суспільних наук ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі»;
Білокінь Світлана Іванівна, головний спеціаліст відділу з питань призначення пенсій управління пенсійного забезпечення ГУ ПФУ в Полтавській області.