Із 10 по 12 жовтня 2018 року у Полтавському ЦППК проходить тематичний короткостроковий семінар «Пріоритетні напрями державної політики України у сфері управління персоналом».

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» із врахуванням листів керівників структурних підрозділів облдержадміністрації із 10 по 12 жовтня 2018 року у Полтавському ЦППК проводиться навчання  начальників відділів (секторів) управління персоналом апаратів районних державних адміністрацій за програмою тематичного короткострокового семінару «Пріоритетні напрями державної політики України у сфері управління персоналом».

Навчальний захід відкрили Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації та Рябцева Юлія Миколаївна, заступник директора - начальник навчально-організаційного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В перший день семінару проведено заняття наступної тематики:

• «Законодавство про державну службу: проблеми та тенденції розвитку»;
  • «Щорічне оцінювання діяльності державних службовців. Визначення індивідуальних та загальних потреб у професійному навчанні»;
  • «Особливості ведення особових справ та трудових книжок. Захист персональних даних»;
  • «Конкурсні комісії. Проведення конкурсів на заміщення посад державних службовців»;
  • «Законодавство про відпустки державних службовців»;
  • «Типові помилки при веденні військового обліку та бронюванні в районних державних адміністраціях»;
  • «Про організацію роботи з реєстром осіб, які притягнені до дисциплінарної відповідальності за корупційні правопорушення».

Із слухачами працювали:

Лях Наталія Василівна, начальник відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

Терпило Юрій Станіславович, головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

Гайдук Ніна Борисівна, провідний інспектор відділу управління персоналом апарату Полтавської обласної державної адміністрації;

Безуглий Геннадій Іванович, начальник відділу з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Полтавської обласної державної адміністрації.