Із 11 черня 2018 року розпочалася друга сесія навчання за професійною програмою державних службовців категорії Б апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації.

На виконання плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади на поточний рік із 11 по 15 червня у Полтавському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій проводиться друга сесія навчання за професійною програмою державних службовців категорії Б апарату та структурних підрозділів обласної державної адміністрації, які не підвищували кваліфікацію більше 3 років.

Відповідно до розкладу занять 11 червня відбулися практичні заняття наступної тематики:

• «Закон України «Про звернення громадян». Особистий прийом громадян, розгляд їх звернень», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату обласної державної адміністрації;
  • «Розвиток державної мовної політики. Писемна форма спілкування державних службовців», викладач Дорошенко Лариса Володимирівна, начальник навчально-методичного відділу Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.