Із 24 вересня 2018 року розпочалася перша сесія навчання за професійною програмою державних службовців обласної та районних державних адміністрацій, вперше прийнятих на державну службу.

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 22.12.2017 № 891 «Про підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади, працівників міськрайвиконкомів на базі Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у 2018 році» із 24 вересня поточного року  у Полтавському ЦППК розпочалася перша сесія підвищення кваліфікації за професійною програмою державних службовців апаратів та структурних підрозділів обласної та районних державних адміністрацій, вперше прийнятих на державну службу.

Відповідно до розкладу занять 24.09.2018 відбулися:

• Лекція-дискусія «Основи публічного управління та адміністрування. Державна політика в сфері євроатлантичної інтеграції України», викладач Лахижа Микола Іванович, доктор наук з державного управління, професор;
  • Практичне заняття Закон України «Про звернення громадян». Особистий прийом громадян, розгляд їх звернень», викладач Балагура Валерій Володимирович, начальник відділу роботи зі зверненнями громадян апарату Полтавської обласної державної адміністрації;
  • Практичне заняття з елементами тренінгу «Усне ділове спілкування. Мистецтво публічного виступу», викладач Делія Оксана Вікторівна, доцент кафедри управління персоналом та економіки праці ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», кандидат історичних наук.